Hallinto

Toimitusjohtaja

Jari Koski

+358 40 554 8606
jari.koski@oykatiab.com
   
Operatiivinen johtaja

Tapani Niskakangas

+358 40 079 7178
tapani.niskakangas@oykatiab.com
 
Myynti- ja markkinointijohtaja

Matti Rautakoski

+358 40 531 8206
matti.rautakoski@oykatiab.com
   
Hallintojohtaja, HSEQ

Noora Hihnala

+358 40 038 5126
noora.hihnala@oykatiab.com
   
Controller (Talouspäällikön sij.)

Maija Okkonen

+358 40 539 0580
maija.okkonen@oykatiab.com
   

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus: 003729346486
Verkkolaskuoperaattori: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126
Pankin välittäjätunnus: DABAFIHH

Kairaustoiminnot

Kairaustyönjohto

24/H Päivystys

+358 20 743 0667

Työhönotto

+358 20 743 0667
MITTAUSTYÖNJOHTO

Ville Rautakoski

+358 40 566 0538
ville.rautakoski@oykatiab.com

Mittaus 24/H Päivystys

+358 20 743 0669

KIINTEISTÖT

KATI CAPITAL OY

Timo Rautakoski

+358 40 078 8702
timo.rautakoski@oykatiab.com

Yhteydenottolomake

Ole hyvä ja ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella, vastaamme mahdollisimman pian!