Johto, myynti

Vt. Toimitusjohtaja

Tapani Niskakangas

+358 40 079 7178
tapani.niskakangas@oykatiab.com
 
Operatiivinen johtaja

Tapani Niskakangas

+358 40 079 7178
tapani.niskakangas@oykatiab.com
 
Liiketoimintajohtaja

Matti Rautakoski

+358 40 531 8206
matti.rautakoski@oykatiab.com
   

Kairaustoiminnot

Kairaustyönjohto

Lauri Ljaskov

+358 40 171 0181
lauri.ljaskov@oykatiab.com

24/H Päivystys

+358 20 743 0667

Työhönotto

+358 20 743 0667
MITTAUSTYÖNJOHTO

Ville Rautakoski

+358 40 566 0538
ville.rautakoski@oykatiab.com

Mittaus 24/H Päivystys

+358 20 743 0669

HUOLTO JA KONERAKENNUS

KAIRAUSKALUSTO

Tuomas Typpö

+358 40 153 1400
tuomas.typpo@oykatiab.com
Muu kalusto ja ajoneuvot

Jukka Okkonen

+358 40 733 3408
jukka.okkonen@oykatiab.com
Konerakennus

Joni Männistö

+358 400 217 213
joni.mannisto@oykatiab.com

Hallinto

Talouspäällikkö

Saana Männistö

+358 44 266 1832
saana.mannisto@oykatiab.com
HSEQ-päällikkö

Noora Hihnala

+358 40 038 5126
noora.hihnala@oykatiab.com
Toimistopäällikkö

Minna Pirkola

+358 40 730 4032
minna.pirkola@oykatiab.com
HR-koordinaattori

Hanna Niskakangas

+358 40 841 2644
hanna.niskakangas@oykatiab.com
Toimisto-assistentti

Anna-Leena Hakola

+358 40 415 5066
anna-leena.hakola@oykatiab.com
Toimisto-assistentti

Hanna Vikman

+358 50 557 9978
hanna.vikman@oykatiab.com

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus: 003729346486
Verkkolaskuoperaattori: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126
Pankin välittäjätunnus: DABAFIHH

KIINTEISTÖT

KATI CAPITAL OY

Timo Rautakoski

+358 40 078 8702
timo.rautakoski@oykatiab.com

Yhteydenottolomake

Ole hyvä ja ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella, vastaamme mahdollisimman pian!